Neužmiršta Ruošiamės į mokyklą Paskaitykime Apie mus Liaudies medicinos patarimai Moksleivio žodis Skelbimų lenta

Apsisprendimo galia


(Pagal Jack Canfield; 2012,birželio14)

Siekiant svajonių, tikslų, troškimų įgyvendinimo, svarbiausias dalykas yra jūsų veiksmai.
Tam, kad neatsisakytumėt veiklos,vienas iš svarbiausių bruožų, kuriuos turite išsiugdyti yra atkaklumas.
Savo kelionės tikslo link metu susidursite su kliūtimis, sunkumais ir iššūkiais.
Bus laikotarpių, kai norėsite viską mesti, pasiduoti, grįžti prie ankstesnės veiklos. Vienintelis jūsų bruožas, kuris užtikrins pasisekimą yra troškimas veikti toliau nusibrėžta kryptim, vizualizuoti savo tikslą nuo pradžios iki galo ir nesutikti su mažesniu rezultatu negu kad svajojote.

Būkite pasirengę sumokėti reikiamą kainą

Tikslų ir svajonių siekimas paprastai reikalauja tam tikros aukos. Tai gali būti atsisakymas visko, kad pasiektumėt tikslo, investavimas visų santaupų ar sutrumpinimas miego valandų kasnakt. Daug žmonių skelbiasi norį pasiekti savo tikslą, bet nenori mokėti kainos, reikalingos paversti svajonę realybe.

Geriausiai tai žino Olimpinių žaidynių sportininkai. Pagal John Troup, rašančio USA Today laikraščiui, ,, Prieš laimėdamas vidutinis Olimpietis treniruojasi kasdien keturias valandas mažiausiai 310 dienų per metus. Sėkmės siekimas prasideda nuo kasdieninių treniruočių. Iki 7 valandos ryto didžioji dalis sportininkų jau būna atlikę daugiau negu daugelis žmonių padaro per visą dieną.

Nors, gal būt, jūs netrokštate ateityje tapti olimpiečiu, jūs galite pasiekti pasaulinio garso savo profesijoje, amate ar versle, jeigu savo tikslo sieksite pasitelkdami griežtai disciplinuotas pastangas.

Tačiau prieš apsispręsdami sumokėti būtiną kainą, turite sužinoti kainos dydį. Jeigu jūs nežinote ko reikės paversti jūsų svajonę realybe, pasidomėkite ko reikės tam, kad pasiektumėt savo trokštamo tikslo. Patyrinėkite kokią kainą turėjo sumokėti tie, kurie siekė panašaus tikslo. Gal net norėsite paklausinėti tų žmonių apie aukas, kurias jie turėjo sudėti eidami į savo tikslą.

Jūs galite sužinoti, kad kaina yra didesnė negu jūs norėtumėt sumokėti. Tik jūs galite apsispręsti kas jums tinka ir kiek pasiruošę mokėti.

Bet jeigu kaina tinka, pasišvęskite tikslo siekimui, nesvarbu ko tai pareikalautų. Troškimas padaryti viską, kas reikalinga siekiant tikslo yra stebuklingas komponentas, kuris padės likti ištvermingu susidūrus su iššūkiais, nepasisekimais, skausmu ir netgi įžeidinėjimais.

Nepasisekimai ir nepalaikymas yra neišvengiami

Nepaisant to, kad esate gerai suplanavę ir vykdote savo planą, kelyje į triumfą ir šlovę jūs susidursite su nusivylimais, nepasisekimais, žlugimais. Kartais galite susidurti su tuo, kas atrodys kaip viską giriaunančios problemos. Kitais kartais Visata tikrins jūsų pasišventimą tikslui, kurio siekiate.

Nepasisekimas yra geras mokytojas. Jis suteikia jums galimybę išlavinti jūsų charakterio ir narsos vidinius resursus, kurių reikia naujų pamokų išmokimui, išlavinimui naujų asmeninių savybių, gebėjimui priimti sunkius sprendimus.

Kada tik susiduriate su kliūtimis ar patenkate į aklavietę, mąstykite apie būdus kaip apeiti juos aplink, virš arba teisiai pro. Yra veiksmingų būdų, bet, kad surastumėt juos, turite jų ieškoti.

Kuo daugiau laiko skiriate tikslo siekimui, tuo didesnė galimybė, kad atsitiks kažkas palankaus jums. Nesvarbu kaip viskas sunku atrodytų, kuo atkaklesni būsite, tuo didesnė galimybė, kad sėkmė atsisuks į jus.

Prieš daugiau negu 4000 metų Konfucijus Kinijoje rašė: ,,Mūsų didžiausias šlovingumas pasireiškia ne tuo, kad niekada nenukrentame, bet tuo, kad kiekvieną kartą pargriuvę sugebame atsikelti.''

paskaitykime pradinis skelbimai liaudies medicinos patarimai