Neužmiršta Ruošiamės į mokyklą Paskaitykime Apie mus Liaudies medicinos patarimai Moksleivio žodis Skelbimų lenta Išmintingi posakiai

Apie darbą namuoseMaiklas Blumbergas (Michael Bloomberg) sako, kad jis visada galvojo, kad darbas iš namų yra viena iš didžiausių nesąmonių, kokias jis kada nors yra girdėjęs.

Aš nepaprastai gerbiu Maiklą Blumbergą ir labai retai kada nesutikdavau su tuo, ką jis kada nors yra pasakęs ar padaręs. Tačiau su šiuo teiginiu aš visiškai nesutinku.

Daug darbuotojų dirbančių iš namų yra ypač darbštūs, atlieka savo darbą laiku ir tuo pačiu turi galimybę praleisti daugiau laiko su savo šeima. Jie mažiau tuščiai eikvoja laiko viešajame transporte ir gali geriau balansuoti savo darbo ir gyvenimo laiką. Vertimas visus dirbti įstaigose yra pasenęs mąstymas.

Jis pats visada dirbo savo kabinete ir tai jam sekėsi ypač gerai. Aš visada dirbau namuose, todėl galiu daugiau laiko praleisti su savo šeima. Abu būdai buvo pakankamai tinkami tiek mums, tiek mūsų vadovaujamoms organizacijoms.

Nors mes galime turėti priešingas nuomones šiuo klausimu, aš visada žavėjausi Marissa Mayer ir Michael Bloomberg, nes jie yra nepaprastai talentingi žmonės ir savo sėkmingu darbu darbu tai yra patvirtinę.

Svarbiausias man rūpimas dalykas yra tai, kad aš nemanau, jog versti darbuotojus vienu ar kitu būdu neskatina nei darbo efektyvumo, nei produktyvumo. Galimybė pasirinkti skatina žmones ir įgalina turėti labiau patenkintus darbuotojus.

Po 30 metų, technologijoms vis labiau tobulėjant, žmonės pažvelgs į atgalinį laiką ir stebėsis, kodėl ofisai iš vis egzistavo. Ar sutinkate, kad ateis ta diena, kai ofisai taps praeities atgyvena? Jeigu jūsų kompanija naudoja lanksčias darbo galimybes, papasakokite, kokių rezultatų pasiekėte ir ką dar galėtumėte patobulinti.

Pagal Richard Branson Virgin grupės įkūrėjąatgal pradinis skelbimai liaudies medicinos patarimai