Neužmiršta Ruošiames į mokyklą Paskaitykime Apie mus Liaudies medicinos patarimai Moksleivio žodis Skelbimų lenta Posakiai Aktualijos

Kaip galvoti savo galva - Spaudimas veda į sėkmę


(pagal Donald J. Trump straipsnį "How to Think on Your Feet - Pressure Breeds Success")

Aš jau rašiau apie nusiraminimo poveikį, ir kaip jis gali sugriauti jūsų kelią į sėkmę.Tai prilygsta gyvenimui įprasta rutina ir apsisprendimui joje likti.
Štai kodėl aš patariu žmonėms gyventi labiau ekstremaliose sąlygose. Tai yra sąlygos, priešingos toms, kai jaučiate pasitenkinimą ir nusiraminimą, nes jūs turite išmokti gyventi savo galva.

Ką tai reiškia ,,gyventi savo galva"?

Ar esate pastebėję, kaip pasikeičia jūsų pojūčiai, kai atsiduriate ekstremaliose situacijose? Jūs pajaučiate adrenalino padidėjimą, kuris suteikia jums papildomos energijos. Jeigu jums kiekviena diena atrodys kaip naujas iššūkis, jūs nustebsit pamatę, kokie darbingi jūs galite būti. Žmonės dažnai sako, kad jie gerai atliko namų darbus arba, kitaip sakant, kad jie atliko paruošiamąjį darbą ir jau yra pasirengę.

Televizijos laidoje ,,Mokinys" dalyviai mokomi mąstyti greitai. Jie yra ribojami laiko, todėl yra labai svarbu, kad jie turėtų planą B. Jeigu planas A nepavyksta, jie tam jau bus pasiruošę ir nereikės gaišti laiko. Jie yra mokomi mąstyti į ateitį ir būti pasirenguiems veikti. Tai yra svarbiausia sudedamoji dalis siekiant sėkmės versle.

Kaip mąstyti savo galva.

Kai aš įžengiau į verslą, praleisdavau daug laiko tyrinėdamas kiekvieną smulkmeną, kuri galėtų būti tinkama sandėriui, kurį aš ruošiausi padaryti. Ir iki šiol aš taip darau. Žmonės dažnai komentuodami sako, kad aš sugebu greitai veikti. Priežastis to, kad aš sugebu greitai veikti yra ta, kad aš pirmiausiai atlieku esminį pasirengimo darbą, kurio niekas paprastai nemato. Aš kruopščiai pasiruošiu ir, kai ateina laikas judėti į priekį, aš jau būnu pasirengęs veiklai.

Sugebėjimas galvoti savo galva yra mokymosi ir disciplinos rezultatas. Tam, kad pradėtum veiklą, turi būti parengęs savo ištvermę. Ištvermės parengimas priklauso tik nuo tavęs. Jeigu tu pats nedėsi pastangų, tai tavo svajonės to tikrai neatliks. Turi pasišvęsti veikti ta kryptimi kiekvieną dieną. Kitaip sakant, pasirink tikslą ir dirbk ta kryptimi. Sportininkai žino, kad niekas už juos neatliks treniruočių. Verslo žmonės turėtų vadovautis tuo pačiu principu. Privalai pasikliauti savimi.

Ar esate kada nors sakę sau: ,,O, kad aš būčiau pagalvojęs apie tai anksčiau"? Vienintelis būdas išmokti gyventi savo galva yra nuolat klausti savęs, apie ką aš turėčiau dabar mąstyti. Padarykit tai dabar. Nustebsite pamatę, kiek gerų idejų jūs galite turėti, jeigu suteiksite sau galimybę pamąstyti apie jas. Mąstymui reikia laiko. Tai yra pasirengimas gyvenimui savo galva. Reikia daryti viską eilės tvarka. Pirmiausiai mes išmokstame vaikščioti, po to - bėgioti, o dar vėliau - pasirengiame šuoliui.

Thoreau yra pasakęs: ,,Nežinau jokio kito labiau skatinančio dalyko kaip kad žmogaus gebėjimas patobulinti savo gyvenimą, pasinaudojant savo paties sąmoninga veikla". Tai yra ne tik skatinantis teiginys, jis suteikia žmogui galių. Tai reiškia, kad jūs galite pasiekti labai daug ko pasinaudodami savo mąstymo galia ir eidami į priekį jos vedami. Tačiau mąstymas be veiklos laiko bėgyje neįgalins jūsų sulaukti didesnių pasiekimų. Tos reikšmingos idejos ir liks idejomis, jeigu jūs nesiimsite veiksmų joms įgyvendinti.

Nelaukite kritinių situacijų, kurios patikrins jūsų gebėjimą mąstyti greitai. Patys tikrinkite save kasdien. Kaip sakė Napoleonas, ,,Lyderis turi teisę būti nugalėtas, bet neturi teisės būti nustebintas." Pažvelkite į save kaip į lyderį - nuo šios pat minutės. Tai reikš, kad jūs esate pasitikintis savimi, atsakingas ir nebūsite nemaloniai nustebęs dėl gyvenimo staigmenų, nesvarbu ar jūs esate verslo žmogus, ar ne. Pasirengimo negalima nuvertinti. Ir, jeigu jūs norite pasiekti gerų rezultaų, verčiau pradėkite pasikliauti savo galva. Taigi, pirmyn!pradinis neužmiršta paskaitykime skelbimai posakiai aktualijos liaudies medicinos patarimai