Neužmiršta Ruošiamės į mokyklą Paskaitykime Apie mus Liaudies medicinos patarimai Moksleivio žodis Skelbimų lenta

Asmeninės iniciatyvos galia

(pagal Todd Smith straipsnį išspausdintą 2010m 25 birželio)

Pagalvokite apie tai, ką svarbaus norėtumėt pasiekti savo gyvenime.
Pasirinkite vieną iš pačių reikšmingiausių tikslų sau. Dabar įsivaizduokite jį pasiekęs. Jūs nepaprastai džiaugiatės savo gerai atliktu darbu. Kaip jaučiatės?

Tik tuo atveju pajusite tikrą išsipildymo džiaugsmo grožį ,jeigu siekdami savo tikslo naudojote savo asmeninę iniciatyvą. Kitaip nieko neįvyks.

Kas yra asmeninė iniciatyva?

Dwight Turner,laikraščio žurnalistas ją apibūdina štai taip: Iniciatyva yra vidinės energijos galia, kylanti iš žmogaus vidaus ir vedanti į pozityvų, į tikslą nukreiptą veiksmą.

Jūsų asmeninė iniciatyva yra jūsų vidinė galia, kurios vedami jūs pradedate veikti. Ji yra delsimo ir atidėliojimo priešas. Neparodydamas asmeninės iniciatyvos nieko nepasieksi.

Kaip pasiekiamas tikslas?

Napoleon Hill asmeninę iniciatyvą įvardino devintu principu kelyje į sėkmę. Jis sakė:,,Sėkmė yra tai, ką tu turi pasiekti pats, nelaukdamas, kad kas nors tau paaiškins ką daryti ir kodėl tai būtina daryti."

Sėkmė neateina pas tuos, kurie stokoja aktyvumo. Vietoj to, kad plauktų per gyvenimą darydami tik tai , kas liepiama, į sėkmę orientuoti žmonės atlieka daug papildomų darbų, kurie suteikia didesnės prasmės jų gyvenimui.

Niekas neliepė Fred Smith pradėti FredEx; jis sukūrė ją vedamas asmeninės iniciatyvos. Niekas neaiškino Sergey Brin ir Larry Page kodėl jiems reikia sukurti Google; juos vedė jų pačių iniciatyva. Niekas neskatino manęs daryti tai, ką turėjau siekdamas savo tikslų; buvau vedamas savo asmeninės iniciatyvos, kuri leido man pasiekti mano tikslų.

Nesvarbu ko jūs siekiate gyvenime - tapti nuostabia mama, geru studentu, žymiu sportininku, didelių pasiekimų sulaukiančiu prekeiviu ar norite sukurti nuosvą verslą - jeigu siekiate sėkmės, turite veikti vedami asmeninės iniciatyvos atlikdami veiksmus, kurie būtini, kad igyvendintumėt savo siekius. Deja, kitu atveju nieko neįvyks.

Kodėl nedideli, papildomi darbai yra svarbūs?

Asmeninė iniciatyva yra fundamentalus reikalavimas siekiant savo tikslų. Lygiai taip pat svarbu yra ja naudotis darant kitus nedidelius,papildomus darbus, kurie įneš į jūsų ir kitų gyvenimus darbe ir namuose daugiau džiaugsmo.

Kalbama apie tokius paprastus dalykus kaip sutvarkymą savo nešvarių drabužių, nuvalymą nešvarių langų ar šiukšlių išnešimą. Prireiks ne daugiau trijų minučių išplauti kavos puodelius kriauklėje jūsų darbe. Taip pat labai svarbu surasti laiko nuoširdžiai padėkoti tam, kas jums pagelbėjo. Lygiai taip pat svarbu pasiūlyti savo pagalbą kitiems, kai to prireikia.

Vienu žodžiu, jūsų iniciatyva yra reikalinga pastebint tai, ką reikia padaryti, nelaukiant, kad jūsų paprašys.

Kodėl naudinga būti iniciatyviu?

  • Žmonės, nevengantys inciatyvos, yra labiau gerbiami bei gali daryti didesnį poveikį kitiems.
  • Veiksmingiausias būdas skatinti savo paties savigarbą yra parodant iniciatyvą atliekant mažus, iš pirmo žvilgsnio atrodančius
    ne itin reikšmingus darbelius, tačiau kurie padeda jums patiems tapti geresniems.
  • Žmonės, kurie nuolat rodo asmeninę iniciatyvą savo darbe yra geriausiai apmokamų darbuotojų sąraše.
  • Jūs sulauksite sėkmės kiekvienoje savo veikloje, nes pasirodysite kaip žmogus, kurį verta pastebėti.


Kodėl gi neparodžius savo iniciatyvos?

Nelabai suprantu, kodėl taip vyksta, bet dabartiniais laikais aš matau vis mažiau žmonių, besinaudojančių savo pačių iniciatyva, kad pasiektų aukštesnio savo gyvenimo lygio negu kad buvo mano laikais. Atrodo, kad visi tik sėdi ir laukia, kad kas nors įvyktų ir pasikeistų.

Jūs galite pasinaudoti galimybe, kad išsiskirumėt iš vis didėjančios minios apatiškų žmonių. Pasinaudodami savo talentu, įgūdžiais ir gebėjimais galite pasiekti tai, ką manote esant svarbiu jūsų gyvenime. Neleiskit, kad letargiška aplinka sulaikytų jus nuo išsivadavimo iš jos siekiant savo aukščiausių tikslų.

David Mahoney sakė: ,,Ateina laikas, kai privalote liautis tik sukinėję mašinos raktelį, bet reikia pradėti važiuoti." Dabar yra tas laikas, kai turite imti gyvenimą į savo rankas ir tapti nugalėtojais siekdami savo svajonių įgyvedinimo.

,,Likimas nėra atsitiktinumų rezultatas, jis yra tai, ką jūs pasirenkate; likimo dovanų nereikia laukti, bet patiems siekti to, ko trokštate." William Jennings Bryanpradinis neužmiršta paskaitykime skelbimai liaudies medicinos patarimai