Neužmiršta Ruošiamės į mokyklą Paskaitykime Apie mus Liaudies medicinos patarimai Moksleivio žodis Skelbimų lenta

Kiek kainuoja valanda?


pagal John Assaraf

Kai man buvo 21 metai, vienas pagyvenęs džentelmenas paklausė manęs, kiek, mano nuomone, kainuoja viena valanda. Tiesą sakant, tuo metu aš nežinojau, kaip atsakyti į šį klausimą. Tada jis davė man pačią vertingiausią, kokią aš kada esu turėjęs, pamoką.

Jo nuomone, valandos vertė yra neįkainojama. Pamatęs, kad aš esu suglumęs, jis toliau man aiškino:
jeigu tu investuoji vieną valandą per dieną tam, kad geriau suprastum pats save ir savo aplinką, tu tam gauni 40 valandų per savaitę ištisus metus. Jūs tikriausiai įsivaizduojate kaip mane pribloškė toks faktų pateikimas. Devynis kart po 40 valandų per savaitę. Tai atrodė neįmanoma, kol aš nepradėjau pats skaičiuoti. 365 dienas padauginti iš vienos savaitės....taip, gaunasi devyni kartai po 40 valandų per savaitę!

Po to jis paklausė, kiek aš galėčiau padaryti siekdamas ko nors savo gyvenime per tą laiką, jeigu tai daryčiau kasdien bent kokius du mėnesius. Na, manau, jūs jau žinote atsakymą.... Aš tikrai galėčiau pasiekti labai daug!

Toliau jis man kalbėjo, kad per penkerius metus aš investuočiau 1825 valandas susikoncentravimui į tai, ko aš norėčiau pasiekti savo gyvenime.

Pagalvokite nors minutėlę, kiek nuostabių dalykų gyvenime jūs pasiektumėte, jeigu tam skirtumėt vieną valandą per dieną per ateinančius metus.
Kaip jūs galėtumėt patobulėti fiziškai? Kiek meilės galėtumėt gauti ir duoti? Kiek pinigų užsidirbtumėt?
Sutikit su manimi, kad viena valanda yra nedidelė kaina lyginant su tuo, ką galėtumėt gauti.

Tik viena valanda per dieną galėtų būti tas kertinis akmuo, kad pasiektumėt tų rezultatų, kurių taip trokštate gyvenime.
Man apsispręsti buvo nesudėtinga. Aš 20 metų studijavau žmogaus galimybes ir protą. Ir kiekvieną kartą, kai man atrodydavo, kad aš užčiuopiau esmę, man atsargiai būdavo parodoma, kad turiu dar daug stebėti ir išmokti.

Ar verta skirti vieną valandą per dieną savo gyvenimo tikslui pasiekti?
Aš esu tvirtai įsitikinęs, kad - taip. Nepaisant visų mano pasiekimų gyvenime, aš surandu laiko vieną valandą per dieną skaityti motyvuojančius pasakojimus ir pasiklausyti įkvepiančių žmonių. Tai yra tarsi kuras mano protui ir skatina mane mokytis ir tobulėti.

Prašau, skirkite vieną valandą per dieną sau!
Pasirinkite vieną sritį savo gyvenime, kurią norite patobulinti ir paskirkite tam artimiausias 90 dienų.
Noriu užtikrinti jus, kad rezultatai tikrai pateisins jūsų sprendimą!
Ir nepamirškite, kad jūs galite gauti iš gyvenimo daugiau negu jam pašventėte.pradinis neužmiršta paskaitykime skelbimai liaudies medicinos patarimai